پاسخ داده شد
0
0

کارگری که بدون رعایت قانون کار  ترک کار نموده استحقاق دریافت حق سنوات را خواهد داشت ؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

طبق ماده ۴۱ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب سال۱۳۹۴، دو تبصره ۴ و ۳ به ماده ۷ قانون کار الحاق کرده است شده است کارفرمایان موظفند به کارگران با قرارداد موقت به نسبت مدت کارکرد، مزایای قانونی پایان کار را به ماخذ هر سال یک ماه آخرین مزد پرداخت کنند. بنابراین پرداخت مزایای پایان کار و سنوات پایان خدمت ولو به نسبت ایام کارکرد از جمله وظایف کارفرما است و  به کارگری که ترک کار کرده است نیز به تناسب کارکرد سنوات تعلق خواهد گرفت. بنابراین به کارگری که بدون جلب رضایت کارفرما استعفا داده است نیز مزایای پایان کار و کلیه حقوق قانونی از جمله سنوات تعلق می گیرد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت

پربازدیدترین مطالب

پاسخهای پذیرفته شده

شبکه های اجتماعی