پاسخ داده شد
0
0

آیا کارفرما می تواند کارگر را اخراج کند؟

 

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
1

اخراج کارگر پیش از پایان مدت قرارداد کار نیازمند دلایل موجه می باشند و بایستی طبق ماده 27 قانون کار صورت گیرد. بر اساس ماده ۲۷ قانون کار، هر‌گاه کارگر در انجام وظایف محوله قصور کند و یا آیین‌نامه‌های انضباطی کارگاه را پس از تذکرات کتبی نقض کند، کارفرما حق دارد تا با جلب موافقت شورای اسلامی کار، مطالبات، حقوق معوقه و حق سنوات کارگر را به وی پرداخت کرده و قرارداد کار را فسخ کند یا به عبارت دیگر کارگر را اخراج کند. برای مطالعه بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت

پربازدیدترین مطالب

پاسخهای پذیرفته شده

شبکه های اجتماعی